Policja! Otwórz drzwi!

“Policja! Otwórz drzwi!” – taki okrzyk musiał zdziwić pracowników jednego z punktów w Sandomierzu. O co chodzi? Wspólne działania Policji i Kieleckiego Oddziału Krajowej Administracji Skarbowej zaowocowały zlikwidowaniem nielegalnego salonu do gier hazardowych. Funkcjonariusze zabezpieczyli 4 nielegalne automaty i pieniądze w kwocie 4 000 złotych.

Wczoraj po południu sandomierscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wraz funkcjonariuszami z kieleckiego Oddziału Krajowej Administracji Skarbowej prowadzili wspólne działania mające na celu likwidację nielegalnych salonów gier hazardowych. W efekcie funkcjonariusze weszli do jednego z lokali mieszczącego się na terenie giełdy owocowo-warzywnej
w Sandomierzu, gdzie zabezpieczyli 4 automaty do gier hazardowych. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń stróże prawa zabezpieczyli pieniądze w kwocie 4000 zł.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa za posiadanie nielegalnych automatów do gier hazardowych grozi wysoka grzywna i kara pozbawienia wolości do lat 3.

Źródło: KPP w Sandomierzu

Dodaj komentarz