Za kradzież sklepową stanie przed sądem

Realizując informacje własne policjanci pionu kryminalnego Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach zatrzymali dzisiaj przed południem 28-letniego mężczyznę, który w drugiej połowie lutego tego roku w jednym z marketów na terenie tej miejscowości dokonał kradzieży sklepowej, gdzie łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 600 złotych. Boguszowianin stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 20 lutego tego roku w jednym ze sklepów przy ul. Wałbrzyskiej w Boguszowie-Gorcach. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu maszynki do golenia oraz sporą ilość wkładów do nich, a także kilka opakowań płatków do mleka, nie płacą za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę blisko 617 złotych.

Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze kryminalni z Boguszowa-Gorc podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i ostatecznie zatrzymali 28-latka dzisiaj po godzinie 10:00 przy ul. Wyspiańskiego. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

Źródło: KMP Legnica

Dodaj komentarz