Mężczyzna wszedł do mieszkania niszcząc drzwi, aby się tam przespać

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna podczas nieobecności właściciela, wszedł do jego mieszkania niszcząc drzwi, gdyż chciał się w nim przespać. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 5 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w Jeleniej Górze w 17 maja br. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji  w Jeleniej Górze zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia.

17 maja br. policjanci zostali powiadomieni o zniszczeniu drzwi wejściowych do jednego z jeleniogórskich mieszkań. Na miejscu w lokalu zastali śpiącego mężczyznę. Okazał się nim 45-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Mężczyzna tłumaczył się, że jest znajomym właściciela. Wszedł do mieszkania niszcząc drzwi, gdyż chciał w nim się przespać. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości 5 tysięcy złotych.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a  grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Jelenia Góra

Dodaj komentarz