Złodzieje poszukiwani. Zobacz zdjęcia

Wschowscy policjanci poszukują przedstawionych na załączonych zdjęciach z zapisu monitoringu dwóch mężczyzn. Wskazani mężczyźni opuścili market z towarem, za który nie zapłacili. Każda nawet najmniejsza informacja może pomóc w ich identyfikacji i zatrzymaniu. Z naszej strony gwarantujemy anonimowość.

Kamery monitoringu jednego ze wschowskich marketów zarejestrowały wizerunki mężczyzn, którzy 23 listopada (środa) tuż przed godziną 13.00 wynieśli sprzęty będące w ofercie sklepu, za które nie zapłacili. Wideorejestratorem marki Gamin Dash Cam o wartości 499 złotych zainteresował się mężczyzna w wieku 30-40 lat z ciemnym zarostem, ubrany w spodnie koloru szarego, bluzę z kapturem koloru niebieskiego, kurtkę koloru czarnego, czarną czapkę zimową. Na nagraniu widać jak mężczyzna wypakował wideorejestrator z opakowania, po czym włożył sprzęt do kieszeni kurtki. Mężczyzna następnie opuścił market.

Drugi z mężczyzn zainteresował się wystawionym na ekspozycji alkomatem Promiler wartości 1399 złotych. Mężczyzna w wieku 30-35 lat, z brodą, ubrany w czerwoną bluzę z kapturem. Ubrany miał żółty bezrękawnik, spodnie jeansowe z widocznymi przetarciami, białe buty. Na zapisie monitoringu widać jak mężczyzna z linek wypina alkomat. Odkłada w inne miejsce, po czym wraca i chowa sprzęt pod odzież. Po chwili wyszedł z marketu.

Mężczyzn zarejestrował monitoring. Ktokolwiek ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji i Ruchu Drogowego KPP Wschowa pod nr tel: 47 79 43 231 bądź z całodobowo z dyżurnym wschowskiej Policji pod nr 47 79 43 211. Informacje również można przesłać mailowo na adres: rzecznik.kpp_wschowa@go.policja.gov.pl

Źródło: KPP Wschowa

Dodaj komentarz