Czołowe zderzenie z Oplem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w miejscowości Przychody. 54 letnia kierująca Hyundaiem zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z Oplem. Do szpitala trafiły 3 osoby. Na szczęście ich obrażenia nie okazały się groźne. Apelujemy o ostrożność i rozwagę na drodze!

Do zdarzenia doszło w miejscowości Przychody. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że kierująca osobowym Hyundai-em 54-latka, na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzyła się z Oplem. Drugim autem kierowała 40-latka. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiły trzy osoby: kierująca Oplem oraz dwoje pasażerów Hyundai-a

Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Na szczęście obrażenia uczestników nie okazały się groźne, a całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Ustalamy teraz wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Apelujemy też o rozwagę na drodze. Pamiętajmy, że wsiadając za kierownicę, w swoich rękach mamy nie tylko własne zdrowie i życie, ale jesteśmy odpowiedzialni również za innych uczestników ruchu drogowego. Za kierownicę auta wsiadajmy trzeźwi i wypoczęci. Dostosujmy też prędkość do warunków drogowych.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz