Kradli w miejscu pracy

Funkcjonariusze z VI Komisariatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi zatrzymali trzech sprawców kradzieży. Mężczyźni w wieku 41, 46 i 53 lat, z magazynu, w którym byli zatrudnieni ukradli sprzęt elektroniczny. Usłyszeli już zarzuty. Kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

1 września 2023 roku kryminalni z widzewskiego komisariatu pojechali do magazynu przy ulicy Dostawczej, gdzie pod koniec sierpnia miało dojść do kradzieży. Policjanci bazując na swoich wcześniejszych ustaleniach i informacji uzyskanej od przedstawiciela firmy, wytypowali osoby mogące stać za tym przestępstwem. Do zatrzymania trzech pracowników magazynu doszło około godziny 9.00. Mężczyźni w wieku 41, 46 i 53 lat byli kompletnie zaskoczeni widokiem stróżów prawa.

Część rzeczy skradzionych 29 sierpnia 2023 roku policjanci odnaleźli w mieszkaniach dwóch zatrzymanych. Były to między innymi słuchawki bezprzewodowe i zegarki. Wartość start powstała w wyniku ich przestępnej działalności wyceniona została na blisko 3 tysiące złotych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Sprawa jest rozwojowa. Śledczy z VI Komisariatu Policji w Łodzi ustalają rzeczywistą liczbę przestępstw jakich zatrzymani mogli się dopuścić.

Źródło: KMP Łódź

Dodaj komentarz