Nie ustąpił pierwszeństwa i spowodował wypadek

Do wypadku drogowego doszło wczoraj rano w miejscowości Tchórzew-Kolonia. Kierujący osobowym Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Fiata Ducato. W wyniku wypadku do szpitala z obrażeniami ciała trafiły cztery osoby. Ustalamy, kto kierował Renault. Wszystkie osoby, które podróżowały tym pojazdem zostały zatrzymane.

Do zdarzenia drogowego doszło wczoraj kilka minut po godzinie 6:00 w miejscowości Tchórzew-Kolonia, w gminie Borki. Z ustaleń policjantów radzyńskiej drogówki wynika, że kierujący osobowym Renault na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Fiata Ducato. W wyniku zderzenia samochodów z obrażeniami ciała do szpitala trafiły cztery osoby. Wszystkie osoby podróżujące Renault zostały poddane badaniu na zawartość alkoholu i okazało się, że są nietrzeźwe. 20-latek miał w organiźmie ponad 2 promile alkoholu, 17-latek niemal 1,5 promila alkoholu, a 17-latka niespełna promil. Wszyscy zostali zatrzymani. Ustalamy, kto kierował Renault.

Wyjaśniajmy wszystkie okoliczności wypadku drogowego oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie.

Źródło: Radzyń Podlaski

Dodaj komentarz