Poszukiwany listem gończym ukrywał się nad je

Ustalenia policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach doprowadziły funkcjonariuszy, aż na teren Lginia w województwie lubuskim, gdzie na dłoniach byłego mieszkańca Polkowic zagościły policyjne kajdanki. 28-latek był poszukiwany na podstawie dwóch listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy w Lubinie przez, który został zresztą skazany za przestępstwa kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania narkotyków.

Podczas intensywnych poszukiwań mężczyzny skazanego za posiadanie narkotyków oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, policjanci stale sprawdzali miejsca, w których 28-latek mógł przebywać. Ostatecznie funkcjonariusze ustalili, że były mieszkaniec Polkowic znajduje się na terenie województwa lubuskiego.

Trudno uchwytny 28-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od połowy stycznia bieżącego roku. To właśnie wtedy Sąd Rejonowy w Lubinie wydał za nim oba wspomniane listy gończe. Czynności operacyjne doprowadziły funkcjonariuszy, aż nad jezioro w miejscowości Lgiń w województwie lubuskim.

Niedawny mieszkaniec Polkowic zaraz po zatrzymaniu trafił do Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach, a po wykonaniu niezbędnych czynności został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 239 dni.

Źródło: KPP Polkowice

Dodaj komentarz