Tragiczny pożar domu

Spaleniu uległ drewniany dom. W trakcie akcji gaśniczej ujawniono ciało mężczyzny, 66-letniego mieszkańca posesji. Czynności na miejscu wykonywane są pod nadzorem prokuratora.

O pożarze drewnianego domu w miejscowości Bedlno, w gminie Radzyń Podlaski służby ratunkowe zostały powiadomione około godziny 4.30. Wydobywający się z budynku dym zauważył mężczyzna jadący do pracy. Ze zgłoszenia wynikało, że wewnątrz objętego pożarem domu prawdopodobnie znajduje się dwóch braci. Jeden z nich opuścił dom jeszcze przed przyjazdem służb na miejsce zdarzenia.

W trakcie prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej, w budynku strażacy odnaleźli ciało mężczyzny, 66-letniego mieszkańca posesji. Po zakończeniu działań strażaków pracę na miejscu pożaru rozpoczęły służby śledcze.

Pod nadzorem prokuratora wykonujemy czynności procesowe. Na miejscu pożaru pracuje także biegły z zakresu pożarnictwa. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia

Źródło: KPP Radzyń podlaski

Dodaj komentarz