Tragiczny w skutkach wypadek

3 września na drodze tuż za Grabianowem jadąc w kierunku Śremu, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący Oplem Corsa na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pojazd zapalił się i powstał pożar. W wyniku zdarzenia kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu, a pojazd spłonął.

3 września br., o godz. 06.02, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze tuż za Grabianowem jadąc w kierunku Śremu.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku, kierujący Oplem Corsa, 19-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, jadąc od strony Czempinia w kierunku Śremu, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na lewe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pojazd zapalił się i powstał pożar.

Niestety, w wyniku wypadku kierujący oplem poniósł śmierć na miejscu, a pojazd spłonął.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu celem przeprowadzenia badań sekcyjnych.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Źródło: KPP Śrem

Dodaj komentarz