Tragiczny wypadek z udziałem motocyklisty

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Kosarzew Dolny. Wyjeżdżająca z posesji 41-letnia kierująca Renaultem zderzyła się z 16-letnim motocyklistą. Kierujący jednośladem zmarł na miejscu. Kobieta była trzeźwa. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Przedwczoraj około godziny 16.25 dyżurny komendy miejskiej w Lublinie został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Kosarzew Dolny (gmina Krzczonów). Na miejsce skierowani zostali policjanci  ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż 41-letnia kierująca samochodem marki Renault wyjeżdżała z posesji i włączała się do ruchu z zamiarem skrętu w lewo. Podczas tego manewru zderzyła się z jadącym w kierunku Krzczonowa motocyklistą. 16-latek pomimo reanimacji zmarł na miejscu. Posiadał uprawnienia AM i A1. Kierująca była trzeźwa.

Pracujący przy wypadku policjanci pod nadzorem prokuratora dokładnie zbadali miejsce zdarzenia. Obecnie trwa dokładne wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia. Ciało kierującego jednośladem zabezpieczono na sekcję zwłok.

Źródło: KMP Lublin

Dodaj komentarz