Ukradł torebkę, teraz stanie przed sądem

Policjanci Karpacza zatrzymali mężczyznę, który ukradł torebkę wraz z zawartością, kobiecie, która zajęta była wyjmowaniem przesyłki z paczkomatu. Do zdarzenia doszło 15 maja br. na terenie gminy Podgórzyn. Jego łupem oprócz pieniędzy i karty bankomatowej padły również dokumenty. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież.
Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 15 maja br. na terenie gminy Podgórzyn. Mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę pokrzywdzonej, która zajęta była odbiorem przesyłki z paczkomatu i zabrał pozostawioną przez nią torebkę. Jego łupem padły pieniądze, karta bankomatowa i dokumenty. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na 1500 złotych.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci rozpoczęli poszukiwanie osoby, która dopuściła się tego czynu.  Funkcjonariusze na podstawie uzyskanych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 32-letniego mężczyznę jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.
Teraz mężczyzna za kradzież odpowie przed sądem, a grozić  mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Jelenia Góra

Dodaj komentarz