Areszt dla 43-latki za ugodzenie nożem swojego partnera

Za usiłowanie zabójstwa odpowie zatrzymana przez bialskich policjantów 43 latka. Kobieta w trakcie wspólnej libacji alkoholowej ze swoim partnerem pokłóciła się z nim, a potem ugodziła go nożem. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 43-latka została przez sąd tymczasowo aresztowana. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na terenie Białej Podlaskiej. Po godzinie 19.00 dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o awanturze, podczas której prawdopodobnie doszło do ugodzenia nożem mężczyzny.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Potwierdzili, że mieszkaniec miasta został raniony nożem podczas kłótni z partnerką. Po tym kobieta wezwała na miejsce załogę karetki pogotowia. Pokrzywdzony trafił do pod opiekę lekarzy natomiast 43-latka została zatrzymana do wyjaśnienia. W chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Badanie wykazało ponad 1,5  promila alkoholu w jej organizmie.

Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty. Wczoraj bialski sąd zastosował wobec 43-latki tymczasowy areszt. Ustalamy wszystkie okoliczności zdarzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami usiłowanie zabójstwa zagrożone jest karą nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz