Chwila nieuwagi przyczyną kolizji

23-letnia kierująca Audi w miejscowości Jeziernia uderzyła w tył Citroena. Kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią i zatrzymującego się przed sygnalizacją świetlną pojazdu.Troje pasażerów z Audi, w tym dwoje dzieci zostało przetransportowanych do szpitala. Apelujemy o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Wczoraj po godzinie 16:00 dyżurny tomaszowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Jeziernia, na trasie Bełżec – Tomaszów Lubelski, doszło do zderzenia się dwóch pojazdów. 

Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierująca Audi 23-letnia mieszkanka powiatu krośnieńskiego, nie zachowała należytej ostrożności od jadącego przed nią i zatrzymującego się przed sygnalizacją świetlną Citroena i uderzyła w jego tył. Citroenem jechał 67-letni mieszkaniec gminy Krynice wraz z pasażerką.

Troje pasażerów z Audi, w tym dwoje dzieci w wieku 7 i 8 lat zostało zabranych karetką pogotowia do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważnych obrażeń.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Wyjasniamy przyczyny o okoliczności tego zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę i ostrożność za kierownicą.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Dodaj komentarz