Dachował i uderzył w drzewo

Kierowca i pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Sawin. 42-latek kierujący Volkswagenem Golfem stracił panowanie nad pojazdem, dachował i uderzył w drzewo. Jak się okazało miał zakaz prowadzenia pojazdów. Została od niego zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Wczoraj około południa dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Malinówka w gminie Sawin. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący Volkswagenem Golfem 42-latek na łuki jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do rowu, gdzie dachował i uderzył w drzewo.

Wraz z nim jechał 67-letni pasażer, który był nietrzeźwi. Obaj mężczyźni z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenie pojazdów. Okoliczności wypadku są wciąż wyjaśniane. Od 42-latka została zabezpieczona krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Źródło: KMP Chełm

Dodaj komentarz