Wypadek z udziałem motocyklisty

Kierujący motocyklem z obrażeniami ciała trafił do szpitala wskutek wypadku, do którego doszło w niedzielę w Kocudzy Pierwszej. Kierujący osobową hondą aby uniknąć najechania na poprzedzający go pojazd zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z motocyklistą. Uderzył dodatkowo w bok pojazdu który chciał ominąć. Kierowcy z osobówek nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło w niezielę po godzinie 12.00 w miejscowości Kocudza Pierwsza na drodze krajowej 74.  Jak ustalili policjanci kierujący samochodem osobowym marki Honda 71 latek chciał uniknąć najechania na tył poprzedzającym go auta. Zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka motocyklistą. Dodatkowo uderzył w bok pojazdu który omijał.

48 letni motocyklista z obrażeniami został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Lublinie. Kierującym osobówkami nic się nie stało. Byli trzeźwi. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia. Droga w tym miejscu przez kilka godzin była zablokowana.

Źródło: KPP Janów Lubelski

Dodaj komentarz