Przed policjantami schował się w tapczanie

Chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w tapczanie. Mimo tego poszukiwany, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości i tak został zatrzymany przez policjantów ze Szczebrzeszyna. Za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu orzeczono wobec poszukiwanego prawomocne wyroki pozbawienia wolności. 21-latek trafił już do zakładu karnego i będzie tam przebywał rok i 9 miesięcy.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Szczebrzeszynie w miniony weekend podczas obchodu rejonu odwiedzili jedną z posesji na terenie gminy Szczebrzeszyn. Przypuszczali, że może tam przebywać mężczyzna, który unikał zasądzonych kar i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Drzwi policjantom otworzyła matka poszukiwanego. Zapewniała mundurowych, że syna nie ma w domu. Jednak policjanci nie uwierzyli w jej słowa i postanowili sprawdzić pomieszczenia domu. W jednym z pokoi odnaleźli mężczyznę. Okazało się, że 21-latek chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się w tapczanie.  

Wobec mężczyzny Sąd Rejonowy w Zamościu wydał pięć nakazów doprowadzeń do zakładu karnego. 21-latek był karany za kradzieże i włamania. Mężczyznę poszukiwała również Prokuratura Rejonowa w Zamościu celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych.

Poszukiwany 21-latek trafił do policyjnego aresztu, a później do Zakładu Karnego. Spędzi tam najbliższy rok i 9 miesięcy.

Źródło: KMP Zamość

Dodaj komentarz