Dlaczego odebrał sobie życie?

Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania zaginionego 18-latka z Dywit. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie leśnym w pobliżu m. Kieźliny. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci młodego mężczyzny. Olsztyńscy policjanci dziękują wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

W czwartek (24.11.2022) na terenie leśnym w pobliżu m. Kieźliny zostało znalezione ciało zaginionego 18-latka z Dywit. Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do prosektorium. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnić okoliczności śmierci młodego mężczyzny.

W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Byli oni wspierani przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, nurków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, strażaków ochotników z Kieźlin, Brąswałdu i Spręcowa. W działaniach uczestniczyli również żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Olecka.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w poszukiwania.

(aj); KMP Olsztyn; Photo by Eva Blue on Unsplash

Dodaj komentarz