Młody kierowca BMW nie żyje (foto)

Do śmiertelnego wypadku doszło dziś w nocy w powiecie chełmskim na DK-12 w miejscowości Brzeźno. Kierujący BMW młody mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w jadącego z naprzeciwka ciężarowego Mercedesa, a następnie zderzył się z pojazdem ciężarowym marki DAf. W wyniku doznanych obrażeń kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło po północy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW po pokonaniu łuku jezdni stracił  panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka ciężarowego Mercedesa z naczepą, który omijał stojące w kolejce do odprawy granicznej pojazdy.

BMW po odbiciu się od Mercedesa następnie czołowo zderzyło się z jadącym w kierunku Dorohuska ciężarowym Dafem.  

Kierujący osobówką młody mężczyzna poniósł śmierć na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń. Kierującym pojazdami ciężarowymi nic się nie stało, obydwaj mężczyźni byli trzewi.

Na miejscu wypadku policjanci z chełmskiej drogówki prowadzili oględziny pod nadzorem prokuratora. Ciało ofiary wypadku przekazano do badan sekcyjnych. Ustalana jest tożsamość kierującego.

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo – mówi komisarz Anna Kamola

Fot. Lubelska policja

Dodaj komentarz