Kolejne dachowanie auta

Do szpitala trafiła kierująca samochodem marki Peugeot 307, która na drodze w miejscowości Zofijówka podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie dostosowała prędkości do panujących warunków, wpadła w poślizg i po uderzeniu w przydrożne drzewo dachowała. Policjanci ostrzegają przed zmiennymi warunkami na drodze i apelują o wolniejszą, ostrożniejszą jazdę.

Przedwczoraj (23.01.2024) ok. godz. 7:20 dyżurny mogileńskiej komendy odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Zofijówka, gdzie 21-letnia kierująca pojazdem marki Peugeot 307 podczas wykonywania manewru wyprzedzania nie dostosowała prędkości do panujących warunków, wpadła w poślizg i po uderzeniu w przydrożne drzewo dachowała. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami ciała została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala

Policjanci przypominają – obecne warunki atmosferyczne sprawiają, że poruszanie się po drogach jest utrudnione. Zmienna pogoda i śliska nawierzchnia dróg, wymagają od kierowców szczególnej rozwagi i odpowiedniego przygotowania. Pamiętajmy – prędkość dopuszczalna w czasie opadów deszczu, śniegu, czy podczas przymrozków nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną!

Uważajmy na drogach!

Źródło: KPP Mogilno

Dodaj komentarz