Nielegalnie podłączył się do instalacji elektrycznej

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 48-latka, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem, kradzież oraz o posiadanie narkotyków. Mężczyzna włamał się i okradł piwnicę, skąd jego łupem padło mienie o wartości 600 zł, a także nielegalnie podłączył się do instalacji elektrycznej, czym działał na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej. Teraz jeleniogórzanin za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali  48-letniego mężczyznę  podejrzanego o kradzież, kradzież z włamaniem oraz o posiadanie narkotyków.
Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanin w marcu br. włamał się i okradł piwnicę swojej sąsiadki. Jego łupem padło mienie o wartości 600 zł. Był to komplet opon, rower i stolik do maszyny do szycia. Funkcjonariusze w wyniku podjętych czynności odzyskali skradzione opony, które mężczyzna posiadał w mieszkaniu. Okazało się, że miał również metamfetaminę.
Policjanci ustalili również, że mężczyzna omijając urządzenie pomiarowe nielegalnie podłączył się do instalacji i kradł energię, czym działał na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej.
Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz jeleniogórzanin za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Przypominamy, że w przypadku kradzieży energii elektryczne

Źródło: KMP Jelenia Góra

Dodaj komentarz