Śmiertelny wypadek w Bychawce Trzeciej

59 letni kierujący Daewoo podczas wyprzedzania trzech pojazdów, zderzył się czołowo z 51 letnim kierującym Toyotą. Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14 w Bychawce Trzeciej. Pomimo udzielonej reanimacji, nie udało się uratować życia kierującego Daewoo. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiła pasażerka Daewoo oraz kierujący Toyotą. Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14 w miejscowości Bychawka Trzecia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 59 letni kierujący Daewoo, podczas wyprzedzania trzech pojazdów, zderzył się czołowo z kierującym Toyotą. Niestety pomimo udzielonej reanimacji, nie udało się uratować życia kierującego Daewoo. 64 letnia pasażerka z tego pojazdu oraz 51 letni kierujący Toyotą, z poważnymi obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. 

Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy. Ciało 59 latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Teraz wyjaśniamy szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: KMP Lublin

Dodaj komentarz