Tragiczny w skutkach wypadek w Mariankach

Kierujący BMW mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z vanem. Kierująca toyotą kobieta, w którą uderzył jest w stanie ciężkim. Jej syn również odniósł obrażenia w wypadku. 41-letni mieszkaniec gminy Tłuchowo, który spowodował wypadek pomimo reanimacji zmarł w karetce.

Do wypadku doszło wczoraj (16.07.2023) w miejscowości Marianki. Po godzinie 17.00 dyżurny jednostki otrzymał informację o zderzeniu czołowym pojazdów. Służby zawiadomił obecny na miejscu świadek zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący BMW mężczyzna jechał całą szerokością jezdni. Zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo poruszający się pojazd toyota. W wyniku czołowego zderzenia w toyocie została zakleszczona kierująca nim 42-letnia mieszkanka gminy Tłuchowo. Kobieta obecnie przebywa w stanie ciężkim w szpitalu. Obrażenia odniósł także podróżujący autem 12-letni syn kobiety.

Kierujący bmw mężczyzna, pomimo podjętych czynności ratunkowych, zmarł w karetce. Ustaliliśmy, że nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami a auto, którym jechał nie było ubezpieczone ani dopuszczone do ruchu.

Teraz śledczy pod nadzorem prokuratora będą ustalać przyczyny tej tragedii.

Ciało kierowcy BMW i pojazdy uczestniczące w wypadku są w dyspozycji prokuratury.

Dodaj komentarz