Po alkoholu nabrał ochotę na popisy za kierownicą

Otwoccy policjanci natychmiast zareagowali na popisy kierowcy BMW. Mężczyzna na drodze publicznej celowo wprowadzał swoje auto w kontrolowany poślizg i tym samym stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Co więcej okazało się, że był pijany. Miał blisko 1,5 promila. Teraz za swoje bezmyślne zachowanie poniesie surowe konsekwencje.

Otwoccy policjanci patrolując teren Józefowa, na jednej z ulic zwrócili uwagę na niebezpieczne manewry w wykonaniu kierowcy BMW. Mężczyzna na ich oczach celowo wprowadzał auto w kontrolowany poślizg i tym samym stwarzał zagrożenie na drodze. Reakcja mundurowych na takie zachowanie była natychmiastowa.

Ponadto, gdy funkcjonariusze podeszli do kierowcy od razu poczuli silną woń alkoholu. Nieodpowiedzialny i lekceważący przepisy prawa 27-latek natychmiast został zbadany na zawartość alkoholu. Badanie wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Wówczas został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej celi.

Po wytrzeźwieniu 27-latka, policjanci rozliczyli go za to bezmyślne zachowanie. Czekają go teraz surowe konsekwencje.

Pamiętajmy, że przeświadczenie o bezkarności za wprowadzanie auta w kontrolowany poślizg jest złudne, bo takie zachowanie jest nielegalne i natychmiast pacyfikowane przez policję.

Źródło: KPP Otwock

Dodaj komentarz