Zatrzymany za posiadanie 100 działek handlowych narkotyków

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku działań operacyjnych zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Podczas podjętych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 100 działek handlowych marihuany i metamfetaminy. 43-latek usłyszał już zarzut do którego się przyznał. Przypominamy, że za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgorzeleckiej komendy w wyniku działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zatrzymali 43-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego. Funkcjonariusze w mieszkaniu mężczyzny zabezpieczyli woreczki foliowe z krystaliczną substancją i suszem roślinnym.

43-latek trafił do zgorzeleckiej jednostki. Po badaniach okazało się, że ujawnione substancje to marihuana i metamfetamina w ilości z której można przygotować ponad 100 działek handlowych tych narkotyków.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających czy psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a gdy jest ich znaczna ilość nawet do lat 10.

Źródło: KPP Zgorzelec

Dodaj komentarz