Pożar domu jemndorodzinneo w Murowańcu

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w celu wyjaśnienia okoliczności pożaru, do którego doszło w Murowańcu pod Bydgoszczą. W skutek tego zdarzenia zginęła 41-letnia kobieta, a jej mąż oraz dwaj synowie zostali przewiezieni do szpitali.

Dziś w nocy (04.01.2024), chwilę przed godziną 02:00, dyżurny bydgoskiej komendy miejskiej został powiadomiony o pożarze domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu, pow. bydgoski. Natychmiast skierował tam patrol, który po dotarciu udzielił pomocy poszkodowanym. Już po chwili na miejscu pojawiła się również straż pożarna i przystąpiła do gaszenia stojącego w płomieniach domu. Niestety, podczas czynności gaśniczych, strażacy wynieśli z pogorzeliska 41-letnią kobietę, której życia nie udało się uratować. Jej mąż oraz dwaj synowie zostali przewiezieni do szpitali.

Dzisiaj policjanci wspólnie z biegłym z dziedziny pożarnictwa przeprowadzają oględziny miejsca zdarzenia. Opinia biegłego pomoże odpowiedzieć na pytanie co było dokładną przyczyną pożaru. Funkcjonariusze zabezpieczają dowody, zbierają informacje oraz przesłuchują świadków. Pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło: KMP Bydgoszcz

Dodaj komentarz