Śmiertelny wypadek

W poniedziałek 10 kwietnia na drodze powiatowej doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 36-letnia kierująca z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny straciła panowanie nad osobowym mercedesem w wyniku czego uderzyła w drzewo.Niestety w wyniku tego nieszczęśliwego zdarzenia dwie osoby poniosły śmierć na miejscu.

Wczoraj 10 kwietnia po godzinie 16:20 dyżurny nyskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na trasie Korfantów-Puszyna. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca mercedesem 36-letnia mieszkanka gminy Korfantów na prostym odcinku drogi z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny, straciła panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem, w wyniku czego uderzyła w przydrożne drzewo. W samochodzie osobowym podróżowało pięć osób. Niestety pomimo udzielonej pomocy na miejscu śmierć poniosły dwie osoby, 36-letnia kierująca i 9-letnia pasażerka. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. 15-letni chłopiec nie doznał obrażń ciała.

Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci ruchu drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Decyzją prokuratora będącego na miejscu zdarzenia pojazd oraz ciała zostały zabezpieczone do celów procesowych.

Teraz pod nadzorem prokuratury policjanci będą starać się ustalić dokładny przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Po raz kolejny apelujemy, aby na drodze zachować szczególną uwagę oraz stosować się do przepisów ruchu drogowego.

Źródło: KPP Nysa

Dodaj komentarz