Śmiertelny wypadek motocyklisty

W miejscowości Chabówka doszło do śmiertelnego wypadku motocyklisty. 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę. Pomimo reanimacji i udzielanej pomocy nie udało się uratować życia kierowcy jednośladu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło we wtorek 11 lipca br. około godziny 18 w miejscowości Chabówka na drodze krajowej nr 47. Z ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego wynika, że 23-letni mieszkaniec województwa śląskiego wracający motocyklem do domu z turystycznego wyjazdu, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę drogową. Pomimo reanimacji i udzielanej pomocy kierowca jednośladu zmarł.

Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu oraz  policjantów przeprowadzono oględziny, zabezpieczono motocykl oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Ciało zmarłego motocyklisty zabezpieczono do sekcji. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

To pierwszy wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym na terenie powiatu nowotarskiego od początku wakacji i pierwszy czarny punkt na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. 

Dodaj komentarz