Zaatakował nożem

Na okres 3 miesięcy został aresztowany 41-letni mieszkaniec Rawicza. Mężczyzna zaatakował swoją konkubinę, zadał jej kilka ciosów nożem. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście odniesione rany nie zagrażały jej życiu. Sprawcy grozi do 7,5 roku pozbawienia wolności, ponieważ będzie odpowiadał przed sądem w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło w minionym tygodniu. Otrzymaliśmy zgłoszenie o interwencji domowej, gdzie doszło do ugodzenia nożem zawiadamiającej. Kobieta oświadczyła, że została zaatakowana przez swojegokonkubentaNa miejsce trybie pilnym został wysłany patrol Policji. Podczas wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że między pokrzywdzoną 65-letnią rawiczanką, a jej 41-latkiem partnerem doszło do scysji podczas domowej, zakrapianej imprezy. Od słowa do słowa doszło do tego, że mężczyzna wziął kuchenny nóż i ugodził nim sześć razy kobietę, w ręce, szyję i klatkę piersiową. Kobieta trafiła do szpitala, na szczęście odniesione rany nie zagrażały jej życiu.

Mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu oraz narażenia człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności, gdyż będzie odpowiadał przed sądem w warunkach recydywy. 41-latek wcześniej był karany i siedział w więzieniu między innymi za pobicia. Na wolność wyszedł pod koniec 2019 roku. Rawiczanin decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Rawicz

Dodaj komentarz